Hlavná stránka » Práca a brigády » Služby » Inzerát č. 39067044
Google reklama

Upratovanie v Žiline

02.5.2018 09:09 - Ponúkam - Žilina

Hľadáme do nákupného centra upratovača/čku

Náplň práce : upratovanie obchodného centra,exteriér,interiér,zimná údržba,obsluha umývacích automatov

Možnosť výkonnostnej odmeny
príspevok na dopravu

Plat : 2,86€/hod.

Cena: dohodou

Kontaktná osoba: Simona Balogová
Mobil: 0915889434
Telefón: 0800111948

Číslo inzerátu: 39067044

Zmeňte si inzerát na účinný TOP inzerát a oslovte tisíce návštevníkov! Stačí uhradiť 6 € na bankový účet č. 2900794562/8330 (Fio banka, a.s.), IBAN: SK2983300000002900794562, BIC/SWIFT: FIOZSKBA, variabilný symbol: 39067044 (viac o TOP inzercii)

Reklamy od Google

Odporúčame

Najlacnejšie alebo najvýhodnejšie online PZP?

Porovnaj ceny PZP na www.poistim.sk a vyber si to najvýhodnejšie poistenie auta. Jednoducho, rýchlo, uzavretie zmluvy cez internet bez potreby podpisu, či cesty na poštu alebo do poisťovne. Poistite sa moderne, pohodlne a získajte bezplatný servis pre Vaše poistky a ďalšie extra zľavy

04.2.2017 22:59 » Zvolen » Ponúkam » Poistenie
dohodou Zobraziť detail

Ďalšie inzeráty: Služby

Pracovník upratovania Dolný Kubín

Hľadáme zamestnancov na upratovacie práce v Kauflande Dolný Kubín na trvalý pracovný pomer so stravnými lístkami, s nástupom ihneď. V prípade záujmu volajte 0903 560 784, 0911 674 032 Zn.: iba vážni záujemcovia, nejde o brigádu. Nejde o personálnu agentúru.

20.4.2018 09:45 » Slovensko » Ponúkam » Služby
Ponuka brigády večerné upratovanie

Ponuka brigády pre ženy: Upratovanie kancelárií BA ul SNP. Náplň práce : vynášanie smetí, dopĺňanie hygienického materiálu, vysávanie, umývanie podlahy. Požadujeme:pružnosť,samostatnosť, ochotu pracovať, komunikatívnosť, znalosť upratovacích činnosti.Nástup je možný ...

27.3.2018 17:23 » Bratislava » Ponúkam » Služby
5 € Zobraziť detail
Hladam pracu.

Hladam pracu ako pomocna sila do kuchyne,upratovacka.Piestany a okolie.Nastup ihned.

10.3.2018 18:29 » Slovensko » Hľadám » Služby
Upratovacie prace BA

Ponukame volne pracovne miesta Upratovac/ka Nastup mozny ihned vykon prace BA .

15.2.2018 16:24 » Slovensko » Ponúkam » Služby
1 050 € Zobraziť detail
Chyžná - do malého hotela v Bratislave

Hľadáme šikovnú chyžnú na upratovanie do menšieho hotela v Bratislave v blízkosti Palisád. Pracovná doba od 8:00 - do 14:00 hod. práca aj cez víkendy. Mzda 3,50 Eur/hod. v čistom. Kontakt: 0904 424 118.

13.2.2018 17:20 » Slovensko » Ponúkam » Služby
4 € Zobraziť detail
Bratislava - elektrikár, údržbár

Hľadáme pána na externú spoluprácu (dohoda, živnosť) s paragrafom 22 a vyššie na údržbu elektrických zariadení a strojov, a vykonávanie pravidelných revízií. Výkon práce Bratislava. Mzda 4 Eur/hod. v čistom. Kontakt: 0905 591 922.

Ponukame volne prac miesta Upratovac/ka Miesto vykonu- Petrzalka obchodne domy

06.2.2018 19:29 » Slovensko » Ponúkam » Služby