Hlavná stránka » Práca a brigády » Výroba » Inzerát č. 39059407
Google reklama

Operátor výroby - ubytovanie ZDARMA

19.4.2017 16:00 - Ponúkam - Česká republika

Hľadáme šikovných a zručných operátorov/ky výroby autorádií. Práca vo veľmi modernom a čistom prostredí vhodná pre mužov aj ženy. Miesto výkonu práce : Pardubice.

Náplň práce:
- Obsluha strojov a zariadení
- Montáž, testovanie a balenie ...

Cena: dohodou

Kontaktná osoba: Lívia Kubačková
Mobil: 0949498384
Telefón: +421949498384

Číslo inzerátu: 39059407

Zmeňte si inzerát na účinný TOP inzerát a oslovte tisíce návštevníkov! Stačí uhradiť 6 € na bankový účet č. 2900794562/8330 (Fio banka, a.s.), IBAN: SK2983300000002900794562, BIC/SWIFT: FIOZSKBA, variabilný symbol: 39059407 (viac o TOP inzercii)

Reklamy od Google

Odporúčame

Najlacnejšie alebo najvýhodnejšie online PZP?

Porovnaj ceny PZP na www.poistim.sk a vyber si to najvýhodnejšie poistenie auta. Jednoducho, rýchlo, uzavretie zmluvy cez internet bez potreby podpisu, či cesty na poštu alebo do poisťovne. Poistite sa moderne, pohodlne a získajte bezplatný servis pre Vaše poistky a ďalšie extra zľavy

04.2.2017 22:59 » Zvolen » Ponúkam » Poistenie
dohodou Zobraziť detail
Účtovníctvo

Účtovníctvo

Ponúkam kompletné vedenie jednoduchého a podvojného účtovníctva, vypracovanie daňového priznania za rok 2017. Cena dohodou

19.10.2017 10:01 » Banskobystrický kraj » Ponúkam » Ekonómovia

Ďalšie inzeráty: Výroba

Práca vo výrobe blízko SR(Bratislavy) s ubytovaním

Prijmeme šikovných operátorov/ky do medzinárodnej spoločnosti patriacej k popredným výrobcom káblov a vodičových zväzkov pre automobilový priemysel. Práca je vhodná pre mužov aj ženy. Náplň práce: - výroba káblov a vodičových zväzkov pre automobilový ...

19.4.2017 15:29 » Česká republika » Ponúkam » Výroba
Hledáme do pracovního poměru seřizovač a obsluhu extrudéru.

Požadujeme: manuální zručnost, flexibilitu a zodpovědný přístup k práci. Pracovní smlouva na dobu neurčitou. Nepřetržitý provoz, krátký dlouhý týden. Nabízíme odpovídající mzdové ohodnocení.Stravenky v hodnotě 70 Kč Ubytování hradíme.

15.4.2017 21:01 » Slovensko » Ponúkam » Výroba
Ponuka práce s ubytovaním v ČR

Hledáme do pracovního poměru švadlenu • Požadujeme manuální zručnost, flexibilitu a zodpovědný přístup k práci. • Základní vzdělání s praxí nebo vyučena švadlena • Předchozí praxe velkou výhodou. • Jednosměnný provoz (6 – 14:30) • Práce na ...

14.4.2017 11:32 » Slovensko » Ponúkam » Výroba
Operátor výroby

3-zmenná prevádzka na výrobnej linke, alebo v sklade vhodnejšia pre mužov. Zaujímavé platové ohodnotenie Príplatky, bonusy, stravné lístky, 13. a 14.-ty plat. Doprava zabezpečená v celom žilinskom kraji + PB. Rýchla nástup v prípade záujmu.

12.4.2017 11:58 » Slovensko » Ponúkam » Výroba
720 € Zobraziť detail
Turnusové práce Ledeč nad Sázavou od 110 kč čistého

Ponukáme turnusové práce na HPP na pozicii operátor lisu,brusič,zvárač TIG - výroba nerezových sudov a kontajnerov. Ubytovanie zdarma,týždenne zálohy,moznosť pracovať presčasy. Možný nástup ihned po dohode.

11.4.2017 15:20 » Česká republika » Ponúkam » Výroba
Obsluha lisu LEDEČ NAD SÁZAVOU

Práca na HPP s možnosťou turnusov -Výroba nerezových sudov a kontajnerov. Čistá hod. mzda od 110 kč Ubytovanie zdarma,blízko závodu Týždenne zálohy Možnosť pracovať presčasy Možný nástup ihneď po dohode

11.4.2017 14:59 » Česká republika » Ponúkam » Výroba

Príjmeme šikovných a manualne zručných mladých ľudí do výroby pre automobilový priemysel v Liberci - výroba klimatizácii. Ubytovanie zabezpečene zdarma blízko závodu , týždenne zálohy , dochadzkový bonus 1500 kč k výplate , dotované stravovanie. Možný nástup ihneď .

11.4.2017 14:33 » Česká republika » Ponúkam » Výroba